Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/bell-moda.pl/public_html/db.php on line 3
Bell Moda
STRONA GŁÓWNA / Kariera

Kariera

Firma Bell poszukuje aktualnie osób na stanowisko sprzedawcy

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Uczciwość
  • Otwartość na kontakt z klientem
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Obowiązki:

  • Rzetelna obsługa klienta
  • Zaangażowanie w realizację zadań
  • Pomoc przy organizacji pracy salonu
  • Praca z towarem zgodna ze standardami przyjętymi w salonach
  • Realizacja standardów obsługi klienta firmy

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju kariery
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

Oferty zawierające CV (ze zdjęciem) i list motywacyjny , prosimy przesłać na adres:

rekrutacja@bell-moda.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).